Uw eigen prijzen inzien, eenvoudig bestellen en een snelle levering
Laden
Bezig met toevoegen...

Personalia

Het team van VSA



Management

Robert van Spijk

Directie

M  +316 225 204 43
T   +31499 55 14 71

Erwin van Spijk

Directie

M  +316 224 126 23
T   +31499 55 14 28

Astrid Setz

Operational Manager

M  +316 200 084 18
T   +31499 55 14 75

Ronald Bothof

Zaakvoerder VSA Belgium

M  +316 518 197 14
T   +3214 25 60 53



Buitendienst Gereedschappen

Joep Nass

Sales Manager Tools Benelux


E    j.nass@vanspijk.nl
M   +316 463 806 74

Michael van Herk

Key Account Manager


E    m.v.herk@vanspijk.nl
M   +316 225 203 34

Dries van den Top

Account Manager


E    d.vd.top@vanspijk.nl
M   +316 515 745 94

Dirk van den Hoek

Account Manager


E    d.vd.hoek@vanspijk.nl
M   +316 351 304 01

Gijs Hermans

Account Manager


E    g.hermans@vanspijk.nl
M   +316 125 679 21



Buitendienst Verlichting

Rutger Schreuder

Sales Manager Verlichting Benelux


E    r.schreuder@vanspijk.nl
M   +316 239 768 17

Bert Soer

Project Manager Noord


E    b.soer@vanspijk.nl
M   +316 547 216 25

Ralf Voogt

Project Manager West


E    r.voogt@vanspijk.nl
M   +316 833 312 39

Erwin van t Veld

Project Manager Zuid


E    e.vt.veld@vanspijk.nl
M   +316 139 801 79

Jeroen van Gerner

Account Manager


E    j.v.gerner@vanspijk.nl
M   +316 351 303 99

Erwin Hendrickx

Junior Account Manager


E    e.hendrickx@vanspijk.nl
M   +316 839 054 66



Binnendienst Gereedschappen

T +31499 55 14 67

Corné van Huigevoort

Verkoop Binnendienst


E    c.v.huigevoort@vanspijk.nl
T   +31499 55 14 94

Rob van Aalst

Verkoop Binnendienst


E    r.v.aalst@vanspijk.nl
T   +31499 55 14 80

Ruben Kok

Verkoop Binnendienst


E    r.kok@vanspijk.nl
T   +31499 55 14 84

Ruud Groenen

Productspecialist Bott


E    r.groenen@vanspijk.nl
T   +31499 55 14 73

Richard Fifis

Verkoop Binnendienst


E    r.fifis@vanspijk.nl
T   +31499 55 14 91



Binnendienst Retail

T +31499 55 14 62

Francien Maurix

Verkoop Binnendienst Bouwmarkten


E    f.maurix@vanspijk.nl
T   +31499 55 14 99

Amber Kooman

Verkoop Binnendienst Groothandel


E    a.kooman@vanspijk.nl
T   +31499 55 14 66

Jill de Groot

Verkoop Binnendienst Groothandel


E    j.de.groot@vanspijk.nl
T   +31499 55 14 77



Binnendienst Verlichting

T +31499 55 14 90

Jaap de Vlaming

Verkoop Binnendienst


E    j.de.vlaming@vanspijk.nl
T   +31499 55 14 92

Helga Adams

Verkoop Binnendienst


E    h.adams@vanspijk.nl
T   +31499 55 14 83

Pascal Palte

Verkoop Binnendienst


E    p.palte@vanspijk.nl
T   +31499 55 14 60

Marcel Harks

Verkoop Binnendienst


E    m.harks@vanspijk.nl
T   +31499 55 14 97

Ming Lei-Ku

Verkoop Binnendienst


E    m.ku@vanspijk.nl
T   +31499 80 19 12



Marketing

Raymond Mennen

Marketing


E    r.mennen@vanspijk.nl
T   +31499 55 14 85

Maikel van Gorp

Marketing


E    m.v.gorp@vanspijk.nl
T   +31499 55 14 87

Thijs Valkenburg

Marketing


E    t.valkenburg@vanspijk.nl
T   +31499 80 19 11



Administratie

T +31499 55 14 65

Jeff Leijten

Financieel Manager


E    j.leijten@vanspijk.nl
T   +31499 55 14 63

Daniëlle van Kollenburg

Administratie


E    d.v.kollenburg@vanspijk.nl
T   +31499 55 14 96

Adèle van de Loo

Administratie / Inkoop


E    a.vd.loo@vanspijk.nl
T   +31499 55 14 70

Janneke Strijbosch

Administratie


E    j.strijbosch@vanspijk.nl
T   +31499 55 14 82

Karin van Eijndhoven

Administratie


E    k.v.eijndhoven@vanspijk.nl
T   +31499 55 14 68
 





Technische dienst

T +316 10 97 07 16

Roel Westhof

Technische Dienst


E    reparatie@vanspijk.nl
M   +316 109 707 16



ICT

T +31499 55 14 78

Peter Verhoeven

ICT


E    p.verhoeven@vanspijk.nl
T   +31499 55 14 78

Jos Wapstra

ICT


E    j.wapstra@vanspijk.nl
T   +31499 55 14 86



Magazijn

T +31499 55 14 79

Bart van Melick

Magazijn Chef


E    magazijn2@vanspijk.nl
T   +31499 55 14 79

Anja Verbeek

Interieurverzorgster


     
T   +31499 57 18 10
  
Laden
Laden