Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren.


Personalia

Het team van VSA



Management

Robert van Spijk

Directie

T   +31499 55 14 71

Erwin van Spijk

Directie

T   +31499 55 14 28

Astrid Setz

Inkoop Manager

T   +31499 55 14 75

Ronald Bothof

ICT Manager

T   +31499 571 810

Joyce van de Ven

HR manager VSA

T   +31499 55 14 72



Buitendienst Gereedschappen

Joep Nass

Sales Manager Tools Benelux


E    j.nass@vanspijk.nl
T    +31 6 463 806 74

Michael van Herk

Key Account Manager


E    m.v.herk@vanspijk.nl
T    +31 6 225 203 34

Dirk van den Hoek

Account Manager


E    d.vd.hoek@vanspijk.nl
T    +31 6 351 304 01

Gijs Hermans

Account Manager


E    g.hermans@vanspijk.nl
T    +31 6 125 679 21



Buitendienst Verlichting

Rutger Schreuder

Sales Manager Verlichting Benelux


E    r.schreuder@vanspijk.nl
T    +31 6 239 768 17

Bert Soer

Project Manager Noord


E    b.soer@vanspijk.nl
T    +31 6 547 216 25

Ralf Voogt

Project Manager West


E    r.voogt@vanspijk.nl
T    +31 6 833 312 39

Erwin van t Veld

Project Manager Zuid


E    e.vt.veld@vanspijk.nl
T    +31 6 139 801 79

Jeroen van Gerner

Account Manager


E    j.v.gerner@vanspijk.nl
T    +31 6 351 303 99

Erwin Hendrickx

Account Manager


E    e.hendrickx@vanspijk.nl
T    +31 6 839 054 66

Paul van Zon

Account Manager


E    p.v.zon@vanspijk.nl
T    +31 6 825 061 13



Binnendienst Gereedschappen

T +31499 55 14 67

Roberto de Jong

Verkoop binnendienst


E    r.de.jong@vanspijk.nl
T   +31499 55 19 14

Maartje Everaers

Verkoop Binnendienst


E    m.everaers@vanspijk.nl
T   +31499 55 19 14

Ruben Kok

Verkoop Binnendienst


E    r.kok@vanspijk.nl
T   +31499 55 14 84



Binnendienst Bott Nederland

T +31499 55 14 73

Ruud Groenen

Productspecialist Bott


E    r.groenen@bott.nl
T   +31499 55 14 73

Richard Fifis

Verkoop binnendienst Bott


E    r.fifis@bott.nl
T   +31499 55 14 91



Binnendienst Retail

T +31499 55 14 62

Ruben van Buijtenen

Sales manager



E    r.v.buijtenen@vanspijk.nl
T   +31499 57 18 10

Jill de Groot

Verkoop Binnendienst Groothandel


E    j.de.groot@vanspijk.nl
T   +31499 55 14 77

Corné van Huigevoort

Verkoop Binnendienst


E    c.v.huigevoort@vanspijk.nl
T   +31499 55 14 94



Binnendienst Verlichting

T +31499 55 14 90

Jaap de Vlaming

Verkoop Binnendienst


E    j.de.vlaming@vanspijk.nl
T   +31 (0)499 55 14 92

Jevgenij Gromov

Verkoop Binnendienst


E    j.gromov@vanspijk.nl
T   (0)499 55 14 83

Ming Lei-Ku

Verkoop Binnendienst


E    m.ku@vanspijk.nl
T   +31499 80 19 12

Ricardo van den Akker

Verkoop binnendienst Paulmann


E    r.vd.akker@vanspijk.nl



Marketing

Raymond Mennen

Marketing


E    r.mennen@vanspijk.nl
T   +31499 55 14 85

Maikel van Gorp

Manager E-Business


E    m.v.gorp@vanspijk.nl

Thijs Valkenburg

Marketing


E    t.valkenburg@vanspijk.nl
T   +31499 55 14 87

Roy van Hoof

Marketing


E    r.v.hoof@vanspijk.nl



Administratie

T +31499 55 14 65

Jeff Leijten

Financieel Manager


E    j.leijten@vanspijk.nl
T   +31499 55 14 63

Daniëlle van Kollenburg

Administratie

E    d.v.kollenburg@vanspijk.nl
T   +31499 55 14 96

Loes Hendriks

Administratie


E    l.hendriks@vanspijk.nl
T   +31499 55 14 82

Karin van Eijndhoven

Administratie

E    k.v.eijndhoven@vanspijk.nl
T   +31499 55 14 68

Thijs Beekman

Administratie


E    t.beekman@vanspijk.nl
T   +31 499 55 14 97



ICT

T +31499 55 14 78

Peter Verhoeven

ICT


E    p.verhoeven@vanspijk.nl
T   +31499 571 810

Jos Wapstra

ICT


E    j.wapstra@vanspijk.nl
T   +31499 571 810

Armand van Doleweerd

ICT

E    a.doleweerd@vanspijk.nl
T   +31499 571 810



Inkoop

Rob van Aalst

Medewerker inkoop


E    r.v.aalst@vanspijk.nl
T   +31499 55 14 80


Project-coordinator

Helga Adams

Project-coordinator


E    h.adams@vanspijk.nl



Magazijn

T +31499 55 14 79

Bart van Melick

Magazijn Chef


E    magazijn2@vanspijk.nl
T   +31499 55 14 79

Benny van den Hoven

Magazijn


E    magazijn2@vanspijk.nl
T   +31499 55 14 89

Erik van Tilburg

Magazijn


E    magazijn2@vanspijk.nl

Enrico Klokgieters

Teamleider Inbound & Retouren 


E    e.klokgieters@vanspijk.nl

Bert Keulstra

Logistiek manager

     
E.   b.keulstra@vanspijk.nl
T   +31499 55 14 79

Anja Verbeek

Interieurverzorgster


     
T   +31499 57 18 10
  
Aan het laden
Aan het laden